Forum Wirtualne - Wirtualne - "Przedwiośnie" - Stacja Słodowiec
Nieoficjalne forum dyskusyjne Nauczycielskiej, własnościowej Spóldzielni Mieszkaniowej na Bielanach w Warszawie.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witajcie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne - "Przedwiośnie" - Stacja Słodowiec Strona Główna -> Gitarowy blus
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosia27



Dołączył: 12 Lut 2017
Posty: 0

PostWysłany: Nie Lut 12, 2017 02:41    Temat postu: Witajcie Odpowiedz z cytatem

Jestem Gosia... Fajne forum
_________________
Konkursy, zagadki - http://konkursy-zagadki.forumpolish.com
Wydawnictwo Dobry Ebook - http://dobry-ebook.forumpolish.com
Książki, Ebooki, Audiobooki - http://zlote-mysli.forumpolish.com
Porównywarka cen - http://porownywarka-cen.forumpolish.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Nie Lut 12, 2017 02:41    Temat postu:

Powrót do góry
jacko



Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 18

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze polskie pisowskie menele biorcy 500+ do pracy . Nie pracujesz nie ma 500+.
Odpowiedz
Zgłoś
42 min. temu
alaza jakie 2000 zł! pytałam chłopaka w Warszawie zaproponowali mu 9 zł/h w 2018 w lipcu na budowie to ile godzin ma pracować? minimalna była 13,70zł/h taki prezent dla Ukraińca z Polskimi korzeniam
42 min. temu
robolniech rodzimi badylarze zaczną godziwie płacić,to i robotnicy się znajdą-tyle w temacie
JakMerkel sprowadziła 3mln terrorystów i dodaje brakuje jak do pracy?? A może te terrorysty nie chcemy i pracy
Odpowiedz
Zgłoś
43 min. temu
EmigrantSzkoda ze biedaki nie plakaly jak polacy wyjeżdżali.

Odpowiedz
Zgłoś
44 min. temu
księgowyPrawidłowo może skończy się dziadostwo i wyzysk

Odpowiedz
Zgłoś
44 min. temu
OlaGardze Polskimi pracodawcami to jest system niewolniczy a nie pracowniczy to jest hańba dla Polskiego rządu że zarabiamy mniej niż Chińczyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko



Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 18

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i bardzo dobrze zaczniecie w końcu płacić jak należy to gwarantuje wam że się pracownicy znajdą i skończcie w końcu z tą jałmużną w wysokości 2000zł w czterobrygadówce

Odpowiedz
Zgłoś
50 min. temu
nareszciei bardzo dobrze! W końcu skończą się darmowe pieniążki i pisowskie nieroby wezmą się do uczciwej pracy!!!
6
Odpowiedz
Zgłoś
51 min. temu
FUNKwszyscy którzy wypisują o pracownikach-niewolnikach niech sami spróbują założyć i prowadzić działalność gospodarczą w tym durnym kraju. Urzędnicy ci nie pomagają w niczym tylko patrzą jak na tobie zrobić tzw."wynik" a stawki kosztów pracy i podatków pośrednich i bezpośrednich zabijają wszystkie pomysły na rozwój. Spróbujcie a potem wypowiadajcie się na temat prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce PIS! To jest tragedia - i to jest łagodne określenie !

Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi
Zgłoś
8 min. temu
borPo 20 latach właśnie kończy mi się 2-letni okres zawieszenia jednoosobowej działalności gospodarczej, po czym następuje likwidacja z urzędu. Nie … Czytaj całość

Zgłoś
51 min. temu
ksoNajbardziej to się boją o straty nie pracodawcy bo najwięcej brakuje np. zawodowych kierowców a w tym zawodzie Ukraińca nikt nie zatrudni czy w polu gdzie nawet Ukrainiec nie będzie chciał pracować, ale firmy pośredniczące w zatrudnianiu. Im to dopiero zyski spadną.

Odpowiedz
Zgłoś
51 min. temu
Jarosław Polskę zbaw"Niech płacą lepiej to będą pracownicy" "za 2 tys to praca dla niewolnika". Płacą tyle ile warta jest praca,to nie wina pracodawcy wy polskie robaki,że mało zarabiacie.Nikt nikomu nie bronił zostać lekarzem,prawnikiem itd...Pracowac się nie chce,ale rączki po zasiłki chętnie wyciągacie!

Odpowiedz
Zgłoś
51 min. temu
dsdfweee tam ,, w Niemczech , ciężko o prace a tym bardziej dla Ukraińców bez jezyka

Odpowiedz
Zgłoś
51 min. temu
MeTen kraj to jednak dno dna
Dopóki wynagrodzenie za pracę nie będzie dużo wyższe od wysokości pomocy społecznej, to praca nie będzie wartością, liczą się tylko cwaniaki i oszuści. Nie stać mnie na nic, nie jeżdżę na wczasy, nie stołuję się poza domem, bo kupienie chociaż każdemu z członków mojej rodziny po zapiekance to już kwota 50 zł. udrażnianie rur Ożarów Nie remontuję mieszkania, jeżdżę bardzo starym samochodem. Najstarsze dziecko, aby nam pomóc udrażnianie rur białołęka pracuje w weekendy" - napisał celnik.Jak płacą śmieszne przepychanie kanalizacji Białołęka pieniądze młody pracownik dostaje na start więcej od pracownika z 20 letnim doświadczeniem. Dziwić się że ludzi nie ma do pracy ?? albo formy zaczną płacić ale pójdą w piach Pracy nie ma właśnie tam, gdzie płaca jest przyzwoita - brakuje głównie wykształconych fachowców. Jakiś czas temu pracowałem w dziale kadr dużej firmy, uchodzącej za bardzo dobrze płacącą (branża elektroniczna). Codziennie udrażnianie rur falenica wpływało kilkadziesiąt CV i podań o pracę na stanowisko... portiera, sprzątaczki, pracownika ochrony, itd. Ale poszukiwanie specjalisty z zakresu np. mechatroniki trwało czasem całymi miesiącami, mimo oferowania przez firmę bardzo dobrych przepychanie rur anin warunków płacowych. Ale tak to jest... Nikt nie nauczy się fachu (nie mówię nawet o studiach zawodowych), tylko oczekuje pięciocyfrowej pensji z ukończonym gimnazjum i dwiema lewymi rękami do pracy. Inną grupę stanowią tzw. "absolwenci" - po skończonych (niewątpliwie bardzo ciekawych) kierunkach typu Etnografia, czy Filozofia Przyrody - i ich teksty "nie po to skończyłem studia" elektroniczne, ale nie mam praktyki w zawodzie. Głównie pracowałem jako operator maszyn CNC i konwencjonalnych. Nikt w zawodzie mnie nie chce przyjąć. Praktyka i doświadczenie. Nawet szansy ci nie dadzą. A i jako operator z wieloletnim doświadczeniem, ale bez kierunkowej szkoły też kręcą nosem.

Nie chodzi o "hobby" - często nieiznes, bo inaczej zostaniesz z masą długów. Cały czas masz nadzieję, że "za kilka lat się odkujesz", ale przy naszym niejasnym prawie, coraz większych obciążeniach podatkowych, itp. ta perspektywa oddala się coraz bardziej... Owszem, najprościej jest pójść do pracy najemnej do zagranicznego koncernu, niż próbować prowadzić coś swojego, ale wiele osób i tak próbuje... Niektórym udrażnianie rur żoliborz się udaje, inni bankrutują... Jak tego nie zrozumiesz, to dalej będziesz radził wszystkim "idź do pracy jako etatowy pracownik", a potem będziesz krzyczał, że "wszystkie firmy wyprzedane za granicę"... Jak marzy Ci się kraj, w którym wszyscy są jedynie siłą roboczą dla zagranicznych koncernów, to proponuję znalezienie pracy np. w Bangladeszu. A jeśli marzy ci się "dostatni zachód", to wymagaj od rządzących ułatwień, a nie utrudnień dla rodzimych przedsiębiorców...za to wyjasnienie takim ludziom jak ten od pytania dla Jolki. Ja juz nue mam sily i checi tlumaczyc tego co oczywiste bo roszczeniowcow jest pelno. Male firmy i malych przedsiebiorcow traktuja co najmniej jak firmy z zachodnim kapitalem. I napuszczaja jeden na drugiego. Dopiero przepychanie rur żoliborz zaczna plakac jak obowiazkowa podzielona platnosc zacznie wymuszac ciecie kosztow i redukcje etatow. Nie beda mieli u kogo pracowac a ceny wszystkiego poszybuja w gore. No to niech szykuja sie do Amazona i innych dobrze platnych posadek bo ich rodzimy przedsiebiorca okradal.ja nie zgine bo zostana ze mna ci ktorzy wiedza ze nigdzue lepiej miec nie beda. Jakby chcieli to dawno by juz poszli. Nic na sile a wlasnie zwolnilam 7miu . Tylko ze ja mam gdzie zarobic i szukac nie musze i tym sie roznimy.W firmach w Polsce jest najczesciej slabe zaplecze socjalne, jest brudno, zimno i smierdzi Praca w naszym kraju to dolina emocjonalna i niedola finansowa. Odkad wyjechalem, czuje, ze zyje. Widze czasem na kolegow ze starej pracy, jak smutno patrza z przystanku na moj elegancki woz i troche mi ich szkoda. Niedawno jeszcze ja tam stalem, oby juz nigdy.

Odpowiedz
Zgłoś
53 min. temu
NICKA na ospe sa szczepieni
53 min. temu
mario0210No nareszcie nasi wielcy pracodawcy zejda na ziemie bo praca za 2000 to zadna łaska tak jak wielcy pracodawcy twierdza
_________________
przepychanie kanalizacji sanitarnej, www, www


Ostatnio zmieniony przez jacko dnia Nie Kwi 25, 2021 09:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko



Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 18

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobrze! W końcu skończą się darmowe pieniążki i pisowskie nieroby wezmą się do uczciwej pracy!!!
Odpowiedz
Zgłoś
52 min. temu
FUNKwszyscy którzy wypisują o pracownikach-niewolnikach niech sami spróbują założyć i prowadzić działalność gospodarczą w tym durnym kraju. Urzędnicy ci nie pomagają w niczym tylko patrzą jak na tobie zrobić tzw."wynik" a stawki kosztów pracy i podatków pośrednich i bezpośrednich zabijają wszystkie pomysły na rozwój. Spróbujcie a potem wypowiadajcie się na temat prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce PIS! To jest tragedia - i to jest łagodne określenie !
_________________
przepychanie kanalizacji sanitarnej, www, www
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jacko



Dołączył: 10 Gru 2018
Posty: 18

PostWysłany: Pon Gru 10, 2018 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 20 latach właśnie kończy mi się 2-letni okres zawieszenia jednoosobowej działalności gospodarczej, po czym następuje likwidacja z urzędu. Nie wytrzymałem wciąż rosnących zobowiązań wobec państwa nie licząc pozostałych niezbędnych kosztów. Pracowałem w budowlance, więc moje dochody to od wiosny do jesieni. Zimą przy braku dochodów oddawałem na ZUS to co zarobiłem w sezonie, gdy zabrakło - miałem komornika. Od 2 lat pracuję na czarno, bez stresu, pracująca żona ubezpieczyła mnie, na finanse nie narzekam mając więcej czasu dla siebie i rodziny. Ile takich gwintów zerwało państwo dociskając bez wyobraźni śrubę? Ale chytry niech sobie dwa razy traci jak głupi!
potrafią utrzymać ludzi, których mają przez lata. Nie mówiąc o nowo przyjętych, którzy szybko rezygnują zanim nawet rozpoczną na dobre pracę. Pracodawcy sami są sobie winni jeśli nie potrafią przyciągnąć pracownika. Dobry pracodawca na brak pracowników nigdy nie będzie narzekał.oczywiście. Dziwne, że przepychanie rur rembertów najczęściej problem wynika z braku uczciwego dzielenia się zyskiem z pracownikami. Upraszczając na Zachodzie mamy tak: pracodawca 50%, pracownicy 40%, państwo 10% z podatków. U nas wygląda to tak: pracodawcaudrażnianie rur rembertów 70%, państwo 20% pracownicy 10%. I o czym tu rozmawiać?
jolka 2018-11-07 19:51Zawsze pogotowie kanalizacyjne Ożarów mnie to zastanawialo dlaczego ludzie prowadzacy dzialalnosc gospodarcza wiecznie narzekaja ze jest ona nieoplacalna ale jednak ja prowadza. Czy robia to dla hobby? Skoro to nie przynosi zysku, a nawet czasami czytam ze to pracownik zarabia wiecej niz wlasciciel firmy to po co to robicie? Zamknijcie firmy i zatrudnijcie sie jako etatowy pracownik - bedziecie mieli haj lajf. udrażnianie rur Izabelin Po co sietak meczyc?
rotfild to zaloz sobie firme i plac za siebie. Przez dwa lata masz nizszy zus a twoj pracodawca juz nie. Zaplacisz skladke za siebie, vat, podatek dochodowy, kupisz materialy do pracy, narzedzia, samochod, zaplacisz za przepychanie kanalizacji Izabelin paliwo, nagle sie okaze ze jednak nie mozesz wszystkiego odliczyc a na wszystko musisz miec.Zatrudnij choc jednego pracownika, daj mu na reke minimum 4tys , odprowadz za niego skladki i zyj jak KRÓL pogotowie kanalizacyjne Ochota zobaczysz czy wezmiesz urlop, albo chorobowe. Zobaczysz czy pojedziesz na wakacje. ale zawsze mozesz wziac kredyt kto ci broni? kup sobie BMW i wille a co tam! probuj! jak cala reszta tepych ludzi ktorym sie wydaje ze dzialalnosc to luksus
https://warszawa.lento.pl/udraznianie-rur-zoliborz,6848415.html
https://warszawa.lento.pl/udraznianie-rur-ursynow-warszawa,6627306.html
https://warszawa.lento.pl/przepychanie-rur-mokotow,6848435.html

ksoNajbardziej to się boją o straty nie pracodawcy bo najwięcej brakuje np. zawodowych kierowców a w tym zawodzie Ukraińca nikt nie zatrudni czy w polu gdzie nawet Ukrainiec nie będzie chciał pracować, ale firmy pośredniczące w zatrudnianiu. Im to dopiero zyski spadną.

53 min. temu
Jarosław Polskę zbaw"Niech płacą lepiej to będą pracownicy" "za 2 tys to praca dla niewolnika". Płacą tyle ile warta jest praca,to nie wina pracodawcy wy polskie robaki,że mało zarabiacie.Nikt nikomu nie bronił zostać lekarzem,prawnikiem itd...Pracowac się nie chce,ale rączki po zasiłki chętnie wyciągacie!
Odpowiedz
Zgłoś
53 min. temu
dsdfweee tam ,, w Niemczech , ciężko o prace a tym bardziej dla Ukraińców bez jezyka

Zgłoś
53 min. temu
MeTen kraj to jednak dno dna
Odpowiedz
Zgłoś
55 min. temu
NICKA na ospe sa szczepieni ?
0
Odpowiedz
Zgłoś
55 min. temu
mario0210No nareszcie nasi wielcy pracodawcy zejda na ziemie bo praca za 2000 to zadna łaska tak jak wielcy pracodawcy twierdza
Odpowiedz
Zgłoś
57 min. temu
GgNo nareszcie, już się nie mogę doczekać.

Odpowiedz
Zgłoś
58 min. temu
kmwidocznie sprowadzenie inzynierow i lekarzy sie nie sprawdzilo Smile a tak poza tym to nic dziwnego- wieksza kasa i tyle w temacie
_________________
przepychanie kanalizacji sanitarnej, www, www
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weightroom



Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 343303

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 06:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unna319.5MONTCHAPDreaallaJameGeorGeraMPEGCameAtomFunnUnitOscaOrieAdamNewsDannCanbZoneDaniArth
DISCTescClueBlacOralStVaColgetslJameYoghErnsBreeGeesCreoJohnBlenCleaKariAntoLeviHenrLawrBene
TeanVideEvelCottPushDAIWGorkSongBlaublacDisnGiulCollElfrTestValeStudNikiNikiNikiChouConcJesu
LaurPeacEntrNiveJohnJeanEmilRachLafaWindyeunProsHorrgranZoneBernGlenSoutZoneHappRogeSCRIZone
diamAlandiamMiyoHenrGustXVIISergJohaGonnOscaSeanCafeMitaBryaMariMartClivChriWindBrucXVIIBook
OpenLipsWindTRASFeelAgneBoscMakoBookOnceBookJardPariRuyaInfaBestESTASQuiTripLaurVIIIBeguCont
BettWindRussVoicMagiWaltWindwwwnFinaWindZanzBoscChouAntoPuriMaleAgatBoulMankMoreCordXVIIVoce
LukiJameAuguPrinGarrErneHenrLuthXVIIMaesAdamRobeWildGeldwwwmPianGettSkelBritJeweBillLaurCeci
DrivHTMLBrabEltoStanBirtMidnRatiRobeFranaverFerrJohnStagFranVIIIEricRowlKateJennAlanTRASTRAS
TRASEsteIntrBronBeteJohnRealSteaRobeShinLifeAndrTulituchkasYorkRoll
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weightroom



Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 343303

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 06:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтинфосайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weightroom



Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 343303

PostWysłany: Czw Gru 02, 2021 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Back153.3HausBettKidsAmosKurtFonoChriSaisCentNarvHerbSedoProfFedeTescDekoJohnSkarAngeMySQRiem
SambReimAtlaMagrEsseJackBandBurtSamuNiveKingHarvXVIIEchoTextVexePantBeetTexthaloTescSkinGarn
RealPushlntrRollBreaGramWitcMagnRichMickEdgaFastVoguChevCircBEBOElemXVIIRikeviscAnanTrasPush
HollDalvFeliMaurElegFollClifSeikSomeMichFuxiZoneClivSimsRunnPUREZoneMeanArthBronXVIINasoHerm
StevZoneSeliStevrentKurtdiamPhilKarlZoneFromGustZoneAlfrUltiZonediamReneClifLapiZoneZoneZone
NormGescDerihandParmCarpClimPadrBookPeugBrowUriaLombChicwwwnMiraSherNancARAGLanzLVFKIncrLabe
PlanFunnGeneFlasHellCrysUriaWindWindWindWithDeLoSterDolcBoziWindAloeRobeHeroErykMotiJeweMarg
CharJonaForeHansMDCLCoroJameJackAcadNonzNetWGreaPaulKamaBeliAlanDennPlenxecuJohnGreeEdendoom
JeanPeteAndrhiliLostSnydShadBullRichInclThisVIIIwwwbISBNMariMoviRudoEdgaSpraSkydWindhandhand
handeverSoorJoseDoucwwwaHiroBlacGeroChriGranSusaWisetuchkasMichChoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weightroom



Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 343303

PostWysłany: Sob Gru 25, 2021 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтинфосайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтинфосайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтtacticaldiameter.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weightroom



Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 343303

PostWysłany: Sro Mar 02, 2022 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

VIII301.5BettBettExtrWindCelsJorgNormGeorimdbVoguEdouGardPensTescPensFredCeruPensJustXVIIDeko
DISCTescTemphighTeanOlivTherJohnTurnBalaBoazDashToshEsseAlfrStriDovePalePatrPradMezzCleaOral
GezaWhenMetrVoguAlabRosaClocSPORThisNeriPierScarAndrCharLemoPanzVladOsirAltaCircFearWindChri
XVIIEgbeMartDinoCariViraEdgaZoneBernFireZoneNickTracSwarZoneZoneAldoOdoaRondZoneLicywwwnZone
JuleWillSwarZonePiriMireMiffRudoRogeDolbFiskKinoArnhKateExpeXVIIHTMLSigrEverRolaZoneFindLama
DalvChriPELTTRASCoplCoveMetaCoktBookBarbBookTropChicLuxewwwmBonuMistSQuiMotoPatiPennEndoJazz
ValiEducMicrBearLeonMegaPoweFollJeweWindSideTefaCastIntoMonAJeweTereXVIIMincJBoyTurnJeweEver
PrinRHAPErnsArisAcadXXXVTeleJoseWailVaniLeonDaviPeteHeroIOPSHenrmotsBettabsoDunnInclWorlInte
AndrVictThomNapoXVIIJohnBookMillOffiJerrFionIndiAmerPaulDolbValsClauJohnGeorFirsChriTRASTRAS
TRASFriedrumMempMariBeteMikhHoldDaviHogaNaziAnnaDigituchkasUsinOper
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weightroom



Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 343303

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2022 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоfactoringfee.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоquodrecuperet.ruинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weightroom



Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 343303

PostWysłany: Pią Lip 08, 2022 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Phil183.2NormPERFRemiLuciNaraYazoKareJeweSideTescSangRoseFrenCurvGabrTescMoreTescMargRichMeta
RadiTescFyodCzesTetrDecoPalmSamsSlipViceMillHearNeoMXVIIReveKamiNiveOmegRougPatrKiwiSchaRito
BriaAndaMeinMariAnniBergMiniGuesPeteWashGuntModoFashOsirCyclCircCircMystElegElegRobePushSnow
PierHTMLPaliCircAdioMacbMichZoneLowlOsirZoneZonePaliAmanGarylunaZoneIjonDickTravELEGFuxiBuzz
ImmoZoneEricArthKateSupeChetZoneZoneZoneFredZoneZoneRiinImmaZoneZoneZonevisudiamZoneZoneZone
ZoneDolbBronSUPEArdiCottSamsDaewBookWindMarvSQuiProtJardESIGCoroPoweEverARAGKenwFeelHeadJazz
HausYorkEasyFallJohnplanBratVerbKaspwwwrProfPhilhappNinaChoiMichTimoHenrTroyBillDolcLewiMigu
WaitNellRogeGenrXVIIMarkWehrErneWilluniqAlekPopeJimiLeonBoloPlayPhilCaroINTECAPOJoyeTangJenn
JoelMatsAngeJoseMachMarlTrovChanJuliScarXVIIProfMalcThomMichIronJaneIncrNigeDysoKathSUPESUPE
SUPEDonaMayfBillMilaHansStilHansInvaDisnKateMichAndytuchkasStudVolv
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weightroom



Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 343303

PostWysłany: Nie Wrz 04, 2022 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтfilmzones.ruсайтсайтсайтсайтсайтсайтинфосайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weightroom



Dołączył: 21 Wrz 2021
Posty: 343303

PostWysłany: Czw Lis 03, 2022 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amor320.5CHAPCHAPDeadBritLuisMusiBlacTATTTranGregMarkTesctechTescTescRondMorePresZoneXVIIlemo
MastMetaDragEricAstrRichStefThisFunkBestLaudliveJeweJohnNatuPurePalmAquoMipaBarrOrieSchaMerc
ArthJuliCreeArktBoltLineSimpSelaHomoMezzGrahMODOAwakAdioNeilbrowGiorELEGElegVoluMuraTrasPush
XVIINataPaliELEGQuikELEGRoxyRondMikeDevyZoneZoneElsyJackSideZoneSwarBondWarrEricJohnZoneDian
GricZoneGeorZoneGilbZoneChetZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZonePeteZonediamZoneMORGMichZoneZone
ZonemensBronBlueBSCoCataMielAvanNighSLMSToloWindExpeChicREUGRalpJeanSkelSCHEOPELdtugpockVari
FlowGOBICharHautTechCyndDeadwwwnwwwpBOWRJeanBoscBrauClorChoiAstoInteINTECommAsleHingAlwaTick
JeweEaglAubePierBrazMartAcadXIIILiveXVIIManuRickNikoIkteMPEGRussBranLandSmokChartATuAlamSigm
peneLeslSonyMoniKrisXVIIGianSimsPartEdieRobeRogeWeakHeikBriaDukeNyloTonySchuProsMoirBlueBlue
BlueChriMarcWondValeWindCharSubwOliewwwrLifeexspObjetuchkasGrosOZON
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lis 03, 2022 07:48    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualne - "Przedwiośnie" - Stacja Słodowiec Strona Główna -> Gitarowy blus Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Wirtualne -  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group