Forum Wirtualne - Wirtualne - "Przedwiośnie" - Stacja Słodowiec
Nieoficjalne forum dyskusyjne Nauczycielskiej, własnościowej Spóldzielni Mieszkaniowej na Bielanach w Warszawie.
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Obecny czas to Sob Cze 13, 2026 10:20
Forum Wirtualne - "Przedwiośnie" - Stacja Słodowiec Strona Główna
Zobacz posty bez odpowiedzi
 Forum   Tematy   Posty   Ostatni Post 
FORUM  
Podręczny osiedlowy informator  
Telewizja, internet, telefon  
Brak nowych postów Koszt, jakość, wybór
Jezeli masz lub szukasz informacji na ten temat podziel sie nimi.
   
83 111409 Pią Cze 12, 2026 07:24
AllieShade Zobacz ostatni post
Samochody, parkingi, ulice  
Sprawy własnościowe  
Administrowanie spółdzielnią  
Sklepy i usługi  
Sprawy spółdzielcze, prawne i statutowe  
Sprawy techniczne, eksploatacyjne i utrzymanie zieleni  
Pytania i dyskusje zwiazane ze spółdzielnią  
Ploteczki  
Imprezownia  
Dwa łyki z historii "przedwiośniańskiego piekiełka"  
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Kto jest na Forum
Kto jest na Forum Nasi użytkownicy napisali 533601 wiadomości
Mamy 1679 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się AllieShade
Na Forum jest 228 użytkowników :: 1 Zarejestrowany, 0 Ukrytych i 227 Gości   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Najwięcej użytkowników 8556 było obecnych Nie Maj 31, 2026 18:56
Zarejestrowani Użytkownicy: weightroom
Te dane pokazują użytkowników aktywnych przez ostatnie 5 minut
Zaloguj
Użytkownik:    Hasło:      Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    

Nowe posty Nowe posty    Brak nowych postów Brak nowych postów    Forum Zablokowane Forum Zablokowane

Wirtualne -  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group